Karin
KarinLeidinggevende en Pedagogisch Coach
Mijn naam is Karin en ben leidinggevende en tevens pedagogisch coach van Villa Valentijn Den Haag.

Voor alle vragen wat betreft het kinderdagverblijf ben ik 4 dagen in de week voor u beschikbaar.

Als pedagogisch coach ondersteun ik de pedagogisch medewerkers in hun functie en stuur hen aan waar nodig.

Ik woon in Den Haag samen met mijn vriend en zijn 2 kinderen en onze maine coon kater.

Mijn hobby’s zijn lezen en knutselen.

Ik hoop u van dienst te mogen zijn bij Villa Valentijn Den Haag.

Groetjes,

Karin

Tamara
TamaraPedagogisch Medewerkster
Mijn naam is Tamara! Ik woon samen met mijn vriend en twee lieve kittens Blacky en Beauty precies op de grens van Scheveningen en Duindorp. Ik ben echt een familie/vrienden mens. Ik ga er vaak opuit met mijn familie en/of vrienden. Ergens een bakkie koffie doen, of er een dagje op uit. Maar ik vind het ook fijn om lekker met mijn vriend en 2 kittens te xboxen of te netflixen op de bank.

Ik ben sinds april 2017 werkzaam bij Villa Valentijn Den Haag en ik heb het erg naar me zin. Hiervoor heb ik ook gewerkt als invaller bij kinderdagverblijven, voor en naschoolse opvang. En ik ben een werkzaam geweest als onderwijsassistent op een basisschool.

Het werken met kinderen spreekt mij enorm aan. Het verzorgen, begeleiden, stimuleren en uitdagen van kinderen vind ik geweldig. Vooral omdat je dicht bij de ontwikkeling staat, “ze ziet groeien” en je ze daarin kan helpen en stimuleren. En elke dag is anders geen een dag is hetzelfde. Ik ben op dit moment de vaste leidster van de rode groep. Op de rode groep zijn we druk bezig met het voorbereiden voor de basisschool. Met verschillende werkjes, activiteiten en natuurlijk met het spelen.

Heel veel liefs
Tamara

Samantha
SamanthaPedagogisch Medewerkster
Mijn naam is Samantha en ik woon in scheveningen. Sinds 2 mei ben ik moeder van een dochter genaamd Jackie-Jane.

Vanaf 2010 ben ik werkzaam in kinderdagverblijven met de doelgroep 0 tot 4 jaar. Ik vind het leuk om met kinderen te werken, kinderen te begeleiden, stimuleren in hun ontwikkeling en verzorgen. Geen ene dag is het zelfde.

Mijn hobby zijn: wandelen, uit eten gaan, naar de bioscoop en leuke dingen doen met mijn dochter, neefjes en nichtjes. Hoe meer kinderen hoe gezelliger. Als iemand een vraag heeft kom gerust naar me toe!

Groetjes,

Samantha

Nancy
NancyPedagogisch Medewerkster
Mijn naam is Nancy en ik woon in Den Haag.

Als onderwijsassistent in opleiding heb ik drie dagen in de week stage gelopen in groep 3 bij een basisschool in Den Haag. Op leiding is in afrond fase.

Ik houd ervan om met kinderen te werken en het verzorgen en begeleiden in hun persoonlijke groei geeft mij energie.

Mijn interesses zijn knutselen zoals Diamond painting, spelletjes doen op de Xbox, lezen, film kijken en lange wandelingen maken op het strand. Ik doe ook graag leuke dingen met mijn neefjes en nichtje. Gezellig op visite bij mijn familie vind ik ook belangrijk .

Ik ben vier dagen werkzaam bij het kinderdagverblijf Villa Valentijn Den Haag en kijk er naar uit om uw kindje te verzorgen.

Liefs Nancy

Kornelia
KorneliaPedagogisch Medewerkster
Mijn naam is Kornelia. Ik woon in Den Haag.

Vanaf 2019 ben ik bezig met de opleiding tot Gespecialiseerd Pedagogisch Medewerker ik zit nu in mijn laatste jaar van de opleiding.

Ik vind het leuk om met kinderen te werken, kinderen te begeleiden, stimuleren in hun ontwikkeling en verzorgen.

Ik loop op dinsdag , woensdag en donderdag stage bij Villa Valentijn Den Haag.
Ik kijk er naar uit om u als ouder en het kindje zelf te ontmoeten.

Mijn hobby zijn: dansen , uit eten gaan, naar de bioscoop en leuke dingen doen met mijn dierbaren.

Liefs Kornelia

Priscilla
PriscillaBBL-Pedagogisch Medewerkster
Mijn naam is Priscilla en ik ben 24 jaar, bijna 25.
Ik woon samen met mijn man en kind in Den Haag.
Op dit moment ben ik in verwachting van mijn 2e kindje.

Sinds Februari 2022 ben ik bezig met de BBL opleiding pedagogische medewerker niveau 3.
Mijn interesses liggen vooral bij kinderen, ik vind het super om met kinderen te werken, mijn droom is om mijn diploma te behalen en officieel te mogen werken als Pedagogische medewerker.
Wat ik vooral leuk vind om met kinderen te werken is, de kinderen te begeleiden met hun ontwikkeling, en ze te verzorgen.

Ik start vanaf 1 Februari bij Villa Valentijn Den Haag, mijn nieuwe locatie waar ik diploma hopelijk kan behalen en hier kan starten als officiële pedagogische medeweker. Mijn dagen worden de Dinsdag, Woensdag en Vrijdag.
Ik kijk er naar uit om voor uw kindje te mogen zorgen.

Liefs, Priscilla